неділя, 22 листопада 2015 р.

Тема:    Моя сім’я.
Мета:
Практична: активізувати мовний та лексичний матеріал учнів; ознайомити з новими лексичними одиницями; формувати навички монологічного мовлення на рівні речення(вчити учнів представляти членів своєї родини);  тренувати учнів у вживанні стр. How are youHow old are you? у діалогічному мовленні; формувати навички правильної вимови  .
Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, память ,увагу та фонематичний слух.
Виховна: виховувати вміння слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу у класі..
Освітня: розширити знання учнів по темі.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: мікрофон, телевізор, ноутбук, картки з теми Сім’я,  пазли.
Хід уроку
I. Початок уроку.
 Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1Greeting..
. T: Hi ! Hello!  Good morning, everyone!
  Ps: - Hi ! Hello!  Good morning.
Song “Hello”
2. Warming up.
T : -How are you?
Ps: - I am great. I am happy. I am sleepy.
Microphone: P1- P2: - How are you? - I am happy. Thank you!
3. Phonetic drill.
    Game “Robot”.  Sounds sh ,h.        She is.. He is..
II.    Основна частина уроку.
1. Повторення лексичних одиниць попередніх уроків.
T:. Now  let’s play  our game “Feelings” .
Учні по черзі  біля дошки демонструють свій настрій а інші відгадують.
P1:- He is sad.
P2:- She is hungry.
P3:- She is angry.
T: Well done.
2. Музична фізкультхвилинка.  
Counting song”.
3. Повторення структури  How old are you?
 Song” How old are you?”
GameAn interview”.  Учні поділені на дві групи, капітани беруть інтервю у дітей протилежної групи і за правильні відповіді роздають пазли.
P1: -How old are you?
P2:- I am six.
P3:- I am seven.
4. А зараз ми уявимо себе телезірками і пограємо в наступну гру.
GameTV star”.
Але спочатку я покажу вам, як в цю гру грають інші учні.
Video ”TV star”.
P1: - Hi!
        I am Vlad.
        I am six.
       I am happy.
       Bye-bye!
P2: - Hello!
      My name is Vicky.
       I am six.
      I am  hungry.
       Bye-bye!
4. Ознайомлення з новими лексичними одиницями та активізація їх у мовленні.
Учні складають пазли на яких зображена сімя.
Ознайомлення з новим звуком  th     ,  s     - this  - this is
Учитель за допомогою тематичних карток ознайомлює з новим лексичним матеріалом.
My Family                            .
T: -   Father - This is my father.
       Mother - This is my mother.
       Brother - This is my brother.
       Sister - This is my sister.
T: - Now let’s find pictures and say “Hello!” to them.
Ps: -    Hello , mother!                                                
-         Hello , brother!
-         Hello , sister!
-         Hello , father!
Учитель показує фото і коментує : This is my brother.
Якщо фото співпадає зі сказаним, учні повторюють, якщо ні – мовчать і говорять правильний варіант.
P: - This is my mother.
Учитель пропонує уявити  свої пальчики однією сім’єю. Називає кожен пальчик: Father finger – daddy finger.
               Mother finger – mummy finger.
               Brother finger, sister finger and baby finger.
SongFinger family”.
 Діти співають пісню з пальчиковими іграшками до теми “Family”.

T: -  А зараз за допомогою наших пальчиків ми спробуємо розповісти про свою сімю.
P1: - This is my father.
         This is my mother.
         This is my brother.
         This is my sister.
P2: - This is my father.
         This is my mother.
         This is my brother.
         This is my sister…
ІІІ. Заключна частина уроку.
 Conclusion.  Підсумки

T: Well done! You were great today. Вам сподобався урок? А що ж нового ми вивчили? А що найбільше запам’яталось?

Teacher gives puppet families  and stars for students.

Немає коментарів:

Дописати коментар